جمعه دهم خرداد 1392

آموزش چاپ سیلک

با چند ساعت آموزش و کمترین سرمایه صاحب شغل مناسب و پردرآمد شوید

چاپ سیلک در عین سادگی و قیمت فوق‌العاده ارزان با کمی دقت می‌تواند بسیار درآمدزا باشد.
در حقیقت روی هر چیزی می‌توان چاپ سیلک زد، از سی‌دی، نوار کاست، نوار ویدئو، بشقاب، صفحه ساعت و آیینه گرفته تا خودکار، سرامیک، جاسوئیچی، تی‌شرت و هر چیزی که بتوان روی آن پارچه‌ای را پهن کرد.

در حال حاضر یکی از پر درآمد‌ترین مشاغل چاپ طرح بر روی سی‌دی است. وقتی روی سی‌دی چاپ زده می‌شود به شکل اورجینال در می‌آید و مشتریان بدون هیچ نگرانی به محصول اطمینان می‌کنند و آن را می‌خرند. این درحالی است که قیمت چاپ سیلک روی سی‌دی تقریبا یک بیستم قیمت چاپ label روی سی‌دی است. به همین خاطر بازار تضمینی برای چاپ سیلک در حال حاضر بازار سی‌دی، DVD و سی دی‌های کارتی است. که با یک آگهی کوچک به قیمت کمتر از دو هزار تومان در بخش نیازمندی‌های روزنامه‌های پر تیراژ مانند جام‌جم یا همشهری در سطح تهران می‌توان به راحتی مشتری و سفارش‌دهنده را پیدا کرد و در کمترین زمان ممکن و به صورت توافقی روی سی‌دی‌های موردنظر مشتری طرح او را چاپ سیلک زد، همزمان می‌توان سفارشات دیگری مثلا چاپ سیلک روی ساک‌های نایلونی و یا چاپ سیلک روی سرامیک و یا پارچه را از طریق چاپ آگهی و یا تراکت‌های تبلیغاتی بدست آورد و در اندک زمانی به ثروت فراوانی دست یافت.

چاپ سیلک بیشتر از آنکه تکنیک و فن باشد یک نوع هنر است. با کمی دقت و وسواس و از همه مهمتر حوصله و دقت و خلاقیت می‌توان شاهکارهایی را ارائه نمود که حتی چاپخانه‌های بزرگ هم از آن عاجز باشند. این اتفاقی است که همینک در بازار چاپ روی سی‌دی در کشور درحال رخ دادن است و بسیاری افراد ساده از این طریق به ثروت‌های هنگفت رسیده‌اند. در این مجموعه به صورت تصویری و گام به گام و با ذکر جزئیات بسیار ریز، حاصل تجربیات سالیان دراز اساتید فعال در امر چاپ سیلک، به صورت دقیق تشریح شده‌است.
شما با دیدن این فیلم آموزشی چاپ سیلک اسکرین قادر خواهید بود :

1- با ساختن شابلون چاپ سیلک
2- انداختن طرح (عکاسی) بر روی شابلون
3- طریقه ساختن پارو برای چاپ با استفاده از شابلون
4- یاد گیری مواد مصرفی جهت چاپ سیلک اسکرین
5- آموزش ساختن میز نوردهی جهت عکاسی و انداختن طرح از روی کاغذ بر روی شابلون چاپ
6- آموزش ساخت دستگاه چاپ سیلک (دستی) و سالها تجربه اساتید این حرفه آشنا شوید .

راهنماي خريد از فروشگاه:با شماره همراه 09360000000 تماس حاصل فرمایید.

جزئیات محصول نوع : دی وی دی
تعداد : 1 حلقه
قیمت : 8000 تومان
نوع ارسال : سفارشی و پیشتاز


برچسب‌ها: آموزش حرفه ای چاپ سیلک, چاپ سیلک در منزل, آموزش چاپ سیلک در منزل, کار با سیلک
نوشته شده توسط حسین در 15:54 |  لینک ثابت   •